Termalica

informace

bblogo

Společnost BRUK-BET® je předním výrobcem materiálů pro dům a zahradu. Je stanoveným lídrem innovace a možnosti využití svých výrobků.

BRUK-BET® funguje na trhu od 26 let, důsledně vyvyjí to, čím začal své působení a vykonával požadavky svých Zákazníků. Jako první výrobce v Polsku zavedl stilizovanou zámkouvou dlažbu „Staré Město®“, postařenou dlažbu ANTIC® a výrobky napodobující přírodní kámen – řadu Realit.

Neustále podporuje svoje nové výrobku. BRUK-NET® nabízí velmi široký sortiment výrobků pro: domov, zahradu, pro městské prostory, společnosti pro výstavbu silnic, a ochrany přírodního prostředí. Výrobku zaručujou nejvyžší kvalitu ve všech směrech. Tato nabídka je především pro náročné Klienty.

Firma BRUK-BET® obdržela následující certifikace:

  • SOLIDNY PARTNER“ – „Solidní partner“
  • NAJWYZSZA JAKOSC MALOPOLSKA“ – „ Nejvyžší malopolská kvalita“
  •  „LIDER RYNEKU“ – Lídr na trhu
  •  „GAZELA BIZNESU“ – Gazela biznysu
  •  „PIRAMIDA PRZEDSIEBIORCZOSCI“ – Piramida podnikání
  •  „ZLOTA FIRMA“ – Zlatá firma

 
budma

V 2006 roku na mezinárodních trzích v Poznan – BUDMA 2006 firma BRUK-BET obdržela Zlatou Medaili za výrobek REALIT, a v 2007 a 2008 roku na základě průzlumu ZLOTY LAUR KLIENA– zlaty vavřín klienta za nejpopulárnější ze všech dostupných na thu v Posku dekorační zámkovou dlažbu, Podnikatel Přátelský pro Občany.

Kromě toho firma vybojovala řadu cen a vyznamenání v lokalních a průmyslových soutěží na výstavách a trzích organizovaných v různých městech v zemi, a v zahraničí, np Zlaté a Stříbrné Helmy, Hlavní cena Sadeckých Trhů 2009 – „Dům a okolí“. Předseda firmy obdržel titul Osoby Roku Krakowských Novin a Zabnienských Novin.

Od chvíle vzniku BRUK-BET® sponzoruje kulturní a sportovní činnost, podporuje socialní, lokální, cirkevní a charitní aktivity.


Kalitní výrobky 
labV roce 2005, první ve firmě zaveden systém řízení výroby v jednotlivých výrobních zařízení za účelem posouzení shody výrobku a schopnost deklarovat shodu s platnými normami. Z aktuální studie s cílem určit jejich soulad s požadavky těchto výkonových norem jsou prováděny v laboratoři byly rovněž vybaveny moderním zařízením potřebným k nepřetržitému monitorování kvality výrobků. Seznamte se s požadavky evropských norem povolených určení CE a dal stejnou možnost najít nové zákazníky v zahraničí. Použití nejkvalitnějších surovin, výzkum a systematické provádění aktuálního kontroly výrobků v naší vlastní laboratoři nám umožňuje BRUK-BET ® vyrábět produkty nejvyšší kvality.

 
halaV letech 2008 a 2009, kapitál intenzivní práce spojené s výstavbou nového závodu na výrobu bloků a pórobetonových prvků. Moderní výrobní linka byla zahájena dne 3. listopadu 2009. a průmyslové výrobky nastavit novou kvalitu pórobetonu trhu. Potvrzení se jedná o pozitivní výsledek pro audit společnosti, kterou provádí externí certifikační orgán a získat certifikát systému řízení výroby.Společnost upravila svůj systém řízení jakosti s požadavky nové normy ISO 9001:2008, který byl rovněž vzaty v úvahu všechny postupy a pokyny pro komponenty systému řízení výroby v pórobetonu.


ogrodKvalita, rozmanitost a krásu zahrady je uveden na výstavě v sídle firmy.Eksponowana zákaznický servis je zde většina produktů Prestige řady vyráběných obou povrchových úprav, jakož i fasádní stěny v různých provedeních a ujednání.